Звернення № 2151

#2151 створено 11 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Косачівка, Чернігівська область, Україна, 17010
Координати сміттєзвалища: 51.102276291421, 30.653818577593
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Січня 2018

В РОБОТІ

Дуже дякую на Ваші реагування по факту звернення № 1712 у вересні 2017 року від мого ім’я.
Хочу довести до відома,що статус котрий ” у роботі” нажаль ніяк не відповідає дійсному на місці сміттєзвалища .
Надалі продовжується звезення та знесення сміття від населення та підприємців ( приватні пилорамми) на те ж саме місце. Нові прикріплені фото зроблені зараз.
Мусорні кувети ростуть хламіттям та непотрібом далі.

По відгукам-опитуванням місцевих жителів, місцева влада ( селищна голова та її прибічники підприємці) планують щонайбільше прикопати все те сміття хіба що через дорогу та з їхніх слів разом зі мною. Вибачте за такі уточнення, але таку реакцію місцевої влади, має знати і міністерство екології та читачі.

Прошу Вас надати ще раз реагування на дійсну роботу відповідних органів місцевої влади щодо впорядкування утилізації зробленного ними ж сміттєзвалища у себе за селом, та вирішенню питання щодо прийому сміття від населення. Дуже дякую Вам за Вашу роботу.

11.12.2017, 10:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.12.2017, 10:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.01.2018, 15:24 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.01.2018, 15:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 11.12.2017 за №2151 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Козелецької райдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, проведено комісійне обстеження території, зазначеної у Вашому зверненні, та виявлено несанкціоноване звалище побутових відходів поблизу с. Косачівка Козелецького району.
За результатами перевірки старосту с. Косачівка Деснянської селищної ради Козелецького району притягнуто до адміністративної відповідальності. Голові Деснянської селищної ради Козелецького району надано припис щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища в термін до 01.05.2018.
Станом на 04.01.2018 ліквідацію вищевказаного сміттєзвалища розпочато.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 09.01.2018р. №02-22/88-Д) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь