Звернення № 2148

#2148 створено 11 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Колодязьна, Херсон, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.640234969627, 32.602801223184
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Січня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Прямо під Панкратівським мостом - сміття.

11.12.2017, 10:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.12.2017, 11:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.01.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено