Звернення № 2133

#2133 створено 11 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Костянтинівська, 108, Прилуки, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.590149, 32.383264
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Січня 2018

В РОБОТІ

Добрий день !!Біля дитячого садка 28 ,знаходяться смітеві баки ,які перетворилися в сміттезвалище,і владі і комунальним службам немає до цього діла а це центр міста

11.12.2017, 11:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.12.2017, 11:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.01.2018, 15:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.01.2018, 15:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища в м. Прилуки по вул. Костянтинівська, 108, зареєстроване 11.12.2017 за №2133 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією виконавчого комітету Прилуцької міської ради, несанкціоноване сміттєзвалище відходів за координатами 50.590149, 32.383264 ліквідоване 22.12.2017. Вивезення твердих побутових відходів з контейнерного майданчика по вул. Костянтинівській, 108 здійснюється щоденно.
Станом на 03.01.2017 територія, вказана у Вашому зверненні, знаходиться у задовільному стані.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 09.01.2018р. №02-22/94-Б) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь