Звернення № 2130

#2130 створено 11 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Привокзальна, Тарасівка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.624478280218, 30.998130831867
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Січня 2018

В РОБОТІ

За вказаними координатами, виявлене стихійне сміттєзвалище. Основною причиною утворення якого, вважаю бездіяльність Жердівської с/р у поводженні з відходами. Керуючись ст.1 Закону України «Про звернення громадян», звертаюся до Вас з повідомленням про порушення чинного законодавства виконкомом Жердівської сільської ради, що знаходиться за адресою: Київська обл., Броварський р-н, с. Жердова, вул. Леніна, буд. 35. Суть порушення полягає в нехтуванні вимог статі 30 Закону України “Про місцеве самоврядування”, та статі 21 Закону України «Про відходи». На території сільської ради не виконуються вимоги законодавства про відходи, не вирішене питання збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, не організовано роздільний збір корисних компонентів відходів, не здійснюється контроль за раціональним використанням та безпечним поводженням з відходами, не забезпечується ліквідація несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів та ін. Це порушує моє право на безпечне для життя й здоров’я навколишнє середовище, гарантоване ст. 50 Конституції України й ст. 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища». Прошу Вас, розглянути по суті дану заяву, притягнути винних в порушенні Законодавства України до відповідальності та з метою в подальшому запобігання таких випадків, забезпечити додатковий контроль за даним суб’єктом владних повноважень в сфері поводження з відходами.

11.12.2017, 11:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.12.2017, 11:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.12.2017, 12:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.01.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

11.01.2018, 11:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Інформуємо про розгляд Вашого звернення Жердівською сільською радою Броварського району Київської області


Документи:

Статус: Надано відповідь