Звернення № 2126

#2126 створено 30 Листопада 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Чернишевського, 13, Охтирка, Сумська область, Україна, 42701
Координати сміттєзвалища: 50.305833364189, 34.915801361203
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2017

В РОБОТІ

Доброго дня, я працюю кореспондентом в газеті ”Роксолана”. Сміттєва тематика - часта гостя нашого видання. Чергову публікацію вирішили проілюструвати й на сайті мінекології.
Людський непотріб у будинку білочок
До редакції зателефонував наш читач Анатолій Олександрович Бабкунов і поскаржився на сміття на березі річки Охтирка, що «розляглося» неподалік дитячого садочку «Теремок». Чоловік лавину обурення направляє в бік тих свинолюдей, в котрих руки підіймаються жбурляти непотріб поблизу річки. Поблизу місця стихійного смітника жваво стрибають з гілки на гілку дві білочки, а навесні розпускається кущ з пухнастими вербовими котиками. Одним словом, живописний природний куточок, дім багатьох представників флори та фауни, занехаяли істоти на двох ногах.
На фото Черговий смітник на березі річки Охтирка. На задньому плані надпис: «Выброс мусора запрещен, штраф – 150 грн.» Інфляція додала ще одного нулика до матеріального стягнення – і вийшло 1500 грн. Але схоже, що метод батога не працює без інспекторів, які мають право оштрафувати порушників гривнею. Проте штатна чисельність інспекції з благоустрою навряд чи дозволяє хапати за руку кожного, хто викидає сміття поза урною. А напічкати камерами відеоспостереження кожен клаптик охтирської землі не дозволяє обмежений бюджет та й здоровий глузд, напевно.

30.11.2017, 12:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2017, 12:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.12.2017, 08:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.12.2017, 09:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами опрацювання звернення від 30.11.2017 № 2126 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за адресою: провулок Чернишевського, 13, м. Охтирка, Сумська область, за координатами 50.305833364189, 34.915801361203, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Охтирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Сумській області з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради зазначене у зверненні сміттєзвалище ліквідовано, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь