Звернення № 2125

#2125 створено 30 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Тампере, 11А, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.444046004055, 30.612113548004
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2017

В РОБОТІ

Неубраный строительный муссор

30.11.2017, 12:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2017, 12:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця