Звернення № 2124

#2124 створено 30 Листопада 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Вокзальна площа, 3, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.442394382056, 30.488634936528
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 30 Грудня 2017

НЕ ВИКОНАНО

На Вокзалі в м. Київ під переходом, що розташований над коліями Північної платформи №1 та №2, виявлено стихійне сміттєзвалище. Основні забруднювачі - працівники стихійного ринку, можливо, несанкціонованого. Прошу вирішити ситуацію, та повідомити керівництво вокзалу про необхідність періодичного прибирання та запобігання утворення таких сміттєзвалищ. Якщо працівнику ринку не розуміють пояснень, застосувати до них адміністративні міри впливу. Дякую

30.11.2017, 12:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.11.2017, 12:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

31.12.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено