Звернення № 2120

#2120 створено 28 Листопада 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.736050272229, 30.898597240448
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Грудня 2017

В РОБОТІ

Бачу як з кожним тижнем свалка розростається все більше (поряд з лісом, заповідною зоною), сміття звозиться з усього села і це не є таємницею для сільської ради. Про утилізацію сміття тут зовсім ніхто нічого не чув. З органічними відходами все зрозуміло, а куди дівати інше сміття? Допоможіть вирішит

28.11.2017, 14:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.11.2017, 14:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.11.2017, 17:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні