Звернення № 2119

#2119 створено 28 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.293571886128, 30.31841263175
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Грудня 2017

ВИКОНАНО

Неподалік селища Глеваха, у 84-му кварталі Боярського лісництва Боярської ЛДС розташоване стихійне звалище побутового сміття. Звалище знаходиться у заглибленні з якого місцеві жителі брали пісок. До звалища веде грунтова дорога з лісової просіки. Звалище регулярно поповнюється місцевими жителями.

28.11.2017, 14:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.11.2017, 14:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.11.2017, 17:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.12.2017, 09:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне сміттєзвалище ліквідоване силами Боярської лісодослідної станції.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.12.2017, 11:59 Підтвердження виконання Заявником.

Стихійне сміттєзвалище у лісі загорнуто та зарівняно трактором. До нього перекопаний під’їзд з просіки.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником