Звернення № 2116

#2116 створено 11 Грудня 2017

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2528, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.735499582611, 31.371897093968
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Січня 2018

В РОБОТІ

На території Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової на постійній основі проводиться несанкціоноване спалювання твердих побутових відходів, в тому числі й небезпечних (батарейки, лампи, що містять пари ртуті). Для цього пристосовано бетонну трубу, в яку періодично, по мірі накопичення перекладається з контейнерів все сміття та спалюється. Поряд з місцем спалювання розташована: столова, гуртожитки, де проживають студенти та переселенці зі східних областей України та стадіон, де займаються студенти та бобровичани з дітьми. Наголошую: ТПВ з території коледжу НЕ ВИВОЗИТЬСЯ, а ПОСТІЙНО СПАЛЮЄТЬСЯ з дозволу директора коледжу. Після спалювання сміття утворюються отруйні сполуки, що потрапляють в повітря, проникають у ґрунтові води. Також утворюється небезпечна зола, яка потребує спеціального захоронення, чого не відбувається.

11.12.2017, 11:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.12.2017, 11:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.01.2018, 15:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.01.2018, 15:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваші звернення щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ, зареєстровані 11.12.2017 за №№2115, 2116 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та відповідно до компетенції повідомляє наступне.
За інформацією Бобровицької райдержадміністрації, на території Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової стихійні сміттєзвалища відсутні. Тверді побутові відходи збираються в контейнери, які розміщені на спеціально відведеному майданчику та регулярно вивозяться спецтранспортом ДП «Міськдобробут благоустрій». Спалювання твердих побутових та небезпечних відходів не проводиться.
Також повідомляємо, що порушене у Вашому зверненні питання стоїть на контролі Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 09.01.2018р. №02-22/89-Ш) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь