Звернення № 2115

#2115 створено 11 Грудня 2017

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2528, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.733910626816, 31.371274821477
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Січня 2018

В РОБОТІ

На території Бобровицького коледжу економіки та менеджменту в районі стадіону виявлено декілька стихійних сміттєзвалищ з будівельним сміттям, сантехнікою та іншим непотребом. Це сміття не вивозиться з території коледжу, а складається там, можливо навіть з дозволу директора коледжу, оскільки біля сміттєзвалищ добре видно сліди від коліс вантажівок. А заїхати на територію коледжу будь-який автотранспорт може виключно з дозволу директора коледжу.

11.12.2017, 11:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.12.2017, 11:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.01.2018, 15:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.01.2018, 15:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваші звернення щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ, зареєстровані 11.12.2017 за №№2115, 2116 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та відповідно до компетенції повідомляє наступне.
За інформацією Бобровицької райдержадміністрації, на території Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової стихійні сміттєзвалища відсутні. Тверді побутові відходи збираються в контейнери, які розміщені на спеціально відведеному майданчику та регулярно вивозяться спецтранспортом ДП «Міськдобробут благоустрій». Спалювання твердих побутових та небезпечних відходів не проводиться.
Також повідомляємо, що порушене у Вашому зверненні питання стоїть на контролі Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 09.01.2018р. №02-22/89-Ш) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь