Звернення № 2102

#2102 створено 22 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лісова, Білогородка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.39904, 30.23803
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Грудня 2017

В РОБОТІ

Побутове сміття

22.11.2017, 16:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.11.2017, 16:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.11.2017, 17:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.12.2017, 12:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Шаповаленко Ю.В. від 22.11.2017 № 2102-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.39904,30.23803 та повідомляє наступне.
Виконавчий комітет Білогородської сільської ради (лист від 12.12.2017 № 810/02-26) повідомляє, що силами комунального підприємства сміттєзвалище ліквідовано частково, в зв’язку з несприятливими природними умовами. За сприятливих погодних умов сміттєзвалище буде ліквідовано.


Документи:

Статус: Надано відповідь