Звернення № 2101

#2101 створено 22 Листопада 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: бульвар Лесі Українки, 20, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.433248934667, 30.532581154257
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 22 Грудня 2017

В РОБОТІ

На центральній вулиці Печерського району Лесі Українки, 20 розташоване, за невеликим парканом, велике сміттєзвалище твердих побутових відходів, та будівельних відходів.

22.11.2017, 16:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.11.2017, 16:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця