Звернення № 2100

#2100 створено 22 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Урлівська, 10А, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.404548464874, 30.625594798476
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 22 Грудня 2017

В РОБОТІ

Між вулицями Анни Ахматової та Княжого Затону знаходиться несанкціоноване сміттєзвалище твердих побутових відходів та будівельних відходів.

22.11.2017, 16:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.11.2017, 16:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця