Звернення № 2085

#2085 створено 22 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київ, вул. Димитрова 13а
Координати сміттєзвалища: 50.4501, 30.5234
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 22 Грудня 2017

В РОБОТІ

Минув місяць з дня мого заернення за номером 1936 від 14 жовтня 2017 року... Прикро, що жодної реакції на звернення не відбулось. Дякую за чудовий сервіс, який цілком безкорисний. Щодо боротьби зі стихійними сміттєзвалищами виходить слід звертатися де інде, але не до відповідного Міністерства, шкода...

22.11.2017, 00:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.11.2017, 00:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця