Звернення № 2082

#2082 створено 17 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 1A, вулиця Макарова, 1А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.443501101771, 35.005012571828
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Грудня 2017

В РОБОТІ

сміттєзвалище не прибирається з грудня 2016 року

17.11.2017, 12:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.11.2017, 12:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.11.2017, 11:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні