Звернення № 2074

#2074 створено 17 Листопада 2017

3

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Грибоєдова, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.452725, 35.004322
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Грудня 2017

ВИКОНАНО

С двух сторон мусорного бака сваливают кучи листьев и веток. Пожалуйста уберите.

17.11.2017, 12:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.11.2017, 12:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.11.2017, 11:26 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.12.2017, 09:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено по вул. Грибоєдова м. Дніпро та розташовано за координатами 48.452725 й 35.004322. Згідно з інформацією виконавчого комітету Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, представниками відділу комунального господарства виконавчого комітету Чечелівської районної у місті Дніпрі ради здійснено обстеження території за вказаними у зверненні координатами. За результатами обстеження виявлено наявність сміттєзвалища. З метою вирішення зазначеного питання виконавчим комітетом Чечелівської районної у місті Дніпрі ради на адресу ТДВ “Дніпрокомунтранс” направлено листа щодо необхідності вжиття заходів з ліквідації виявленого сміттєзвалища та приведення вказаної території до належного санітарного стану.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

15.12.2017, 09:39 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником