Звернення № 2070

#2070 створено 17 Листопада 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.429566296251, 37.058715373278
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Грудня 2017

В РОБОТІ

У Добропільському районі, вже четвертій рік поспіль,заготовлюють шлак з котелень із сіллю,а потім посипають дорогу державного значення Т 0515(Покровськ- Олександрівка) для усунення ожеледиці.Ми ,як мешканці цього району вважаємо,що цей матеріал повністю не відповідає ні стандартам ні вимогам в нашій державі,а також забруднює навколишне середовище,адже склад цього матеріалу дуже різноманітній.Тому просимо припинити екологічне забруднення,перейти на пісок з сіллю(що вікористовують у інших регіонах держави).

17.11.2017, 14:40 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.11.2017, 14:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.12.2017, 15:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.12.2017, 15:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.12.2017, 15:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Звернення розглянуто. Документи підтверджуючи можливість використання шлаку в якості протиожеледного матеріалу та відповідності його державним нормам та стандартам якості додаються.


Документи:

Статус: Надано відповідь