Звернення № 2067

#2067 створено 15 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: въезд Артёма, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.707413, 37.609762
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Грудня 2017

ВИКОНАНО

Надаю фото як міська влада м. Купянську "ліквідовує" сміттєзвалище по моєму зверненню на Екомапу від 18.00.2017 номер 1720. Сміття технікою ЖКП вирівняли чим засмітили ще більшу територію. Звалка не ліквідовували шляхом вивозу сміття, а розрівеяеа по прилеглій території.

15.11.2017, 08:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.11.2017, 08:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.12.2017, 15:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.12.2017, 15:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища в м.Куп’янськ (в’їзд Артема) Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.12.2017, 15:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з отриманою інформацією від Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради, за вказаними Вами координатами, несанкціоноване сміттєзвалище ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.12.2017, 20:56 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником