Звернення № 2058

#2058 створено 14 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Київська, 265/2, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.522807, 30.789214
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Грудня 2017

ВИКОНАНО

Мусорник

14.11.2017, 11:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.11.2017, 11:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.11.2017, 12:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.12.2017, 15:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації опрацював в межах компетенції звернення гр. Болдарєва Д.О. від 14.11.2017 № 2058-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.522807, 30.789214 та повідомляє наступне.
Відповідно до листа виконавчого комітету Броварської міської ради від 04.12.2017 № 9-7-3770, спеціальним відділом контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради було обстежено земельну ділянку по вул. Київській, 265/2. Згідно інвентаризаційної карти дана земельна ділянка перебуває в приватній власності гр. Боровик А.Ю.
Враховуючи викладене, Броварською міською радою згідно з п. 4.8.3 та п. 15.2.1 Правил благоустрою міста Бровари було направлено припис гр. Боровик А.Ю. від 27.11.2017 року № 337 з вимогою прибрати сміттєзвалище на прилеглій території до земельної ділянки.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

08.12.2017, 17:52 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником