Звернення № 2057

#2057 створено 14 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р24, Тернопільська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.82754, 25.93696
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Грудня 2017

ВИКОНАНО

Проїжджаючи дорогою побачив стихійне сміттєзвалище. Прошу провести перевірку даних координат та прибрати сміття.

14.11.2017, 11:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.11.2017, 11:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.11.2017, 08:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.12.2017, 12:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Спеціалістами Державної екологічної інспекції в області у присутності секретаря Глибочецької сільської ради Борщівського району обстежено вказану у зверненні земельну ділянку, на якій виявлено несанкціоноване складування побутових відходів загальним об’ємом близько 500м3 на площі 1250м2.
За результатами перевірки, Державною екологічною інспекцією в області зобов’язано Глибочецьку сільську раду забезпечити ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища до 25.12.2017.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.02.2018, 20:19 Підтвердження виконання Заявником.

Сміття прибрали

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником