Звернення № 2056

#2056 створено 14 Листопада 2017

3

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Грибоєдова, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.452324, 35.005505
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Грудня 2017

ВИКОНАНО

Мусор собирается здесь из года в год. Периодически Днепркоммунтранс его вывозит.

14.11.2017, 11:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.11.2017, 11:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.11.2017, 14:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.12.2017, 09:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено по вул. Грибоєдова м. Дніпро та розташовано за координатами 48.452324 й 35.005505. Згідно з інформацією виконавчого комітету Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, представниками відділу комунального господарства виконавчого комітету Чечелівської районної у місті Дніпрі ради здійснено обстеження території за вказаними у зверненні координатами. За результатами обстеження виявлено наявність сміттєзвалища. З метою вирішення зазначеного питання виконавчим комітетом Чечелівської районної у місті Дніпрі ради на адресу ТДВ “Дніпрокомунтранс” направлено листа щодо необхідності вжиття заходів з ліквідації виявленого сміттєзвалища та приведення вказаної території до належного санітарного стану. Крім того, департаментом екологічної політики Дніпровської міської ради створено реєстр стихійних сміттєзвалищ, які потребують ліквідації. Сміттєзвалище за вказаними у зверненні координатами внесено до реєстру.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.12.2017, 09:38 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником