Звернення № 2055

#2055 створено 14 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: М29, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.659512151613, 35.187130272388
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Грудня 2017

НЕ ВИКОНАНО

На території полігону ”Екологія Україна” триває пожежа більше року, чому Мінестерство екології та природних ресурсів України не вживає заходів щодо усунення екологічної катастрофи, яка несе загрозу життю та здоров’ю населення міста Новомосковськ, с. Мар’янівка,та притягнення до кримінальної відповідальності компанії ”Екологія Україна”. На території полігону не проводяться заходи щодо усунення пожежі та припинення отруєння населення продуктами горіння, не припиняється підвезення нових порцій сміття,мабуть це і є переробка сміття яку так рекламує на свому сайті компанія ”Екологія Україна” http://ecoukraine.biz/, цікаво небезпечні відходи компанія так само переробляє шляхом підпалу.
Прошу: вжити заходід щодо усунення порушення екологічних норм , та притягнення до відповідальності компанії ”Екологія Україна”

14.11.2017, 11:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.11.2017, 11:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.11.2017, 14:43 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.12.2017, 09:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено в Дніпровському районі Дніпропетровської області та розташовано за координатами 48.659512151613 й 35.187130272388. З метою здійснення контролю за додержанням законодавства у сфері поводження з відходами й формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища Ваше звернення було направлено до Дніпровської районної ради Дніпропетровської області та Дніпровської райдержадміністрації для здійснення перевірки викладених у зверненні фактів, притягнення до відповідальності винних осіб та вжиття невідкладних заходів реагування стосовно ліквідації виявленого сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.12.2017, 13:34 Спростування виконання Заявником.

Сміттєзвалище продовжує диміти, постійно стоіть сморід. Проблему не вирішенно, прошу зазначене у звернені питання залишити на контролі в департаменті до повної ліквідації звалища.

Статус: Відхилено Заявником