Звернення № 2054

#2054 створено 14 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Охтирка, Сумська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.327813, 34.866443
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Грудня 2017

В РОБОТІ

звалище на території заповідника.

14.11.2017, 11:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

14.11.2017, 11:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.11.2017, 07:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.12.2017, 16:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами опрацювання звернення від 12.11.2017 № 2054 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на території Охтирського району за координатами 50.327813, 34.866443, повідомляємо.
Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації направлені запити до Охтирської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Сумській області та Гетьманського національного природного парку з метою з’ясування фактів, зазначених у зверненні, та вжиття заходів реагування.
За інформацією Гетьманського національного природного парку (далі - Парк) виявлено стихійні сміттєзвалища на території, що відноситься до природно-заповідного фонду та входить до складу Парку без вилучення у землекористувачів. Дані землі знаходяться у постійному користуванні ДП «Охтирське лісове господарство».
Станом на 01.12.2017 ДП «Охтирське лісове господарство» проведено заходи з ліквідації сміттєзвалищ, територія знаходиться у належному санітарному стані.

Статус: Надано відповідь