Звернення № 2045

#2045 створено 17 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.599524, 23.401141
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Грудня 2017

В РОБОТІ

Сміттєзвалище одразу біля гірської річки

17.11.2017, 14:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.11.2017, 14:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.11.2017, 09:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.12.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

19.02.2018, 10:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Департаментом екології надіслано листа 18.12.2017 № 1277/03-01 на адресу Міжгірської РДА щодо необхідності ліквідації скупчень побутових відходів у вказаному у зверненні місці, про що повідомлено листом 18.12.2017 № 1276/03-01 Гельбич В. Ф.
Міжгірська РДА листом 15.01.2018 № Г-247/01-21 інформувала, що звернення надіслано для розгляду та відповідного реагування до Річківської сільської ради Міжгірського району.

Статус: Надано відповідь

05.09.2018, 16:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Міжгірської РДА 15.02.2018 № Г-247/01-21

Статус: Надано відповідь