Звернення № 2042

#2042 створено 9 Листопада 2017

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Перемоги, 134/1, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.455918, 30.364229
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Прошу навести лад біля метро Житомирська адже через величезну кількість Мафів та міжміський пасажиропотік і відсутність смітників біля зупинок міжміських маршруток смітників тут увесь час страшенно брудно. Давайте зробимо нашу столицю охайною та прикладом для інших! Дякую

09.11.2017, 11:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2017, 11:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.12.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено