Звернення № 2041

#2041 створено 9 Листопада 2017

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Федора Кричевського, 5, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.455014, 30.364511
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2017

НЕ ВИКОНАНО

Прошу навести лад біля метро Житомирська та усунути всі звалища на території недобудови й покарати винних в його утворенні. Біля цієї станції увесь час страшенно брудно. Одна з причин звісно люди, але є й інші : 1) величезна кількість Мафів, які не хочуть прибирати так звану нічийну територію, 2) тут зупинки міжміських марштуток з великим потоком пасадирів, 3) недостатньо смітників - як наслідок невиховані люди починають їх робити самі де їм заманеться.

09.11.2017, 11:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2017, 11:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.12.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено