Звернення № 2039

#2039 створено 9 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Інгульська, 27, Миколаїв, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.013784965652, 32.013493895629
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2017

В РОБОТІ

Ми намагаємось слідкувати за станом навколишнього середовища у своєму районі, про що могу вислати масу фото. Але ми не можемо справитись із стихійними сміттєзвалищами, які постійно здійснюють будівельники автомобільними нормами.

09.11.2017, 11:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2017, 11:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.11.2017, 09:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.12.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

11.12.2017, 13:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Тимуре Володимировичу!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьоване Ваше звернення щодо несанкціонованого сміттєзвалища на вул. Інгульській, 27 у м. Миколаєві.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області та виконавчому комітету Миколаївської міської ради.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами (47.013784965652, 32.013493895629) зафіксовано несанкціоноване розміщення відходів (побутове та будівельне сміття). За результатами перевірки на адресу голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради направлено припис щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією, наданою виконавчим комітетом Миколаївської міської ради надано доручення адміністрації Центрального району м. Миколаєва для розгляду Вашого звернення згідно повноважень.
Приведення території до екологічно безпечного стану знаходиться на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
з повагою відповідальний сервісом.

Статус: Надано відповідь

28.12.2017, 09:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Тимуре Володимировичу!

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьоване Ваше звернення щодо несанкціонованого сміттєзвалища на вул. Інгульській, 27 у м. Миколаєві.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області та виконавчому комітету Миколаївської міської ради.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення встановлено, що за вказаними координатами (47.013784965652, 32.013493895629) зафіксовано несанкціоноване розміщення відходів (побутове та будівельне сміття). За результатами перевірки на адресу голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради направлено припис щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією, наданою виконавчим комітетом Миколаївської міської ради надано доручення адміністрації Центрального району м. Миколаєва для розгляду Вашого звернення згідно повноважень.
Приведення території до екологічно безпечного стану знаходиться на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
з повагою відповідальний сервісом.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.12.2017, 11:10 Спростування виконання Заявником.

Мені надано відповідь про відповідні доручення державній екологічній інспекції у Миколаївській області та виконавчому комітету Миколаївської міської ради. Також повідомлено, що приведення території до екологічно безпечного стану знаходиться на контролі виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Проте, несанкціоноване розміщення відходів (побутове та будівельне сміття) досі знаходиться на місці і зростає!

Статус: Відхилено Заявником

29.12.2017, 13:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Тимуре Володимировичу!

За інформацією, наданою виконавчим комітетом Миколаївської міської ради, на виконання заходів направлених на ліквідацію сміттєзвалища за вказаними координатами, адміністрацією Центрального району заплановано проведення робіт з вивезення великогабаритного сміття на перший квартал 2018 року. Заходи щодо встановлення попереджувальних аншлагів будуть виконані після приведення території до належного санітарного стану.
З метою здійснення контролю щодо недопущення поширення сміттєзвалища, дану територію включено до графіку ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Центрального району у 2018 році.
Вирішення порушеного питання знаходиться на контролі адміністрації Центрального району м. Миколаєва.

З повагою
відповідальний за роботу сервісу

Статус: Надано відповідь

09.01.2018, 11:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Шановний Тимуре Володимировичу!

За інформацією, наданою виконавчим комітетом Миколаївської міської ради, на виконання заходів направлених на ліквідацію сміттєзвалища за вказаними координатами, адміністрацією Центрального району заплановано проведення робіт з вивезення великогабаритного сміття на перший квартал 2018 року. Заходи щодо встановлення попереджувальних аншлагів будуть виконані після приведення території до належного санітарного стану.
З метою здійснення контролю щодо недопущення поширення сміттєзвалища, дану територію включено до графіку ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території Центрального району у 2018 році.
Вирішення порушеного питання знаходиться на контролі адміністрації Центрального району м. Миколаєва.

З повагою
відповідальний за роботу сервісу

Статус: Надано відповідь