Звернення № 2036

#2036 створено 9 Листопада 2017

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.175483865287, 26.893365327269
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2017

В РОБОТІ

Старий смітник, що постійно поповнюється, на в’їзді в ”старий” ліс, в рові.

09.11.2017, 11:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2017, 11:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.11.2017, 12:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні