Звернення № 2035

#2035 створено 9 Листопада 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.176047296952, 26.891536060721
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Грудня 2017

В РОБОТІ

Смітник посеред молодого лісу (по дорозі, яка розділяє соснину на 2 частини). Ось такі ”легені планети” ...

09.11.2017, 11:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.11.2017, 11:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.11.2017, 12:20 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні