Звернення № 2026

#2026 створено 6 Листопада 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: О1715224, Полтавська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.918463, 33.499539
Відповідальний: Полтавська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2017

В РОБОТІ

на околицi села Ярмаки, навпроти елеватора влаштовано смiттезвалище, яке там вже багато рокiв.

06.11.2017, 17:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2017, 17:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.11.2017, 09:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.11.2017, 09:23 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації розглянув Ваше звернення від 05.11.2017, яке направлено Міністерством екології та природних ресурсів України до облдержадміністрації, та повідомляє.
17.11.2017 на засіданні районної постійно діючої комісії з питань контролю за безхазяйними відходами, озелененням, благоустроєм населених пунктів району Миргородської райдержадміністрації рекомендовано голові Ярмаківської сільської ради Носенко С.І. в місячний термін вжити заходи з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища за координатами 49.918463, 33.499539. Також рекомендовано вжити необхідні заходи задля попередження виникнення нових звалищ шляхом проведення роз’яснювальної роботи серед населення; активізувати роботу адміністративних комісій щодо прийняття рішень стосовно порушень правил благоустрою.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника