Звернення № 2013

#2013 створено 6 Листопада 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Буди, Чернігівська область, Україна, 16762
Координати сміттєзвалища: 50.745844132257, 32.285483032465
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Грудня 2017

В РОБОТІ

Стихийная свалка.

06.11.2017, 17:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.11.2017, 17:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.12.2017, 09:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.12.2017, 10:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваші звернення щодо виявлення стихійних сміттєзвалищ, зареєстровані 06.11.2017 за №№2012, 2013, 2014, 2015 та 09.11.2017 за №2037 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
15.11.2017 Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області проведено обстеження території Ічнянського національного природного парку. За координатами, вказаними у зверненнях №№2014 та 2015, фактів несанкціонованого розміщення відходів не виявлено.
За інформацією Ічнянської райдержадміністрації, сміттєзвалища, вказані у зверненнях №№2012, 2013 та 2037, ліквідовані.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 05.12.2017р. №02-22/74-П) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь