Звернення № 1960

#1960 створено 26 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Саперно-Слобідська, 104А, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.398252130273, 30.552191622555
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 25 Листопада 2017

В РОБОТІ

Доброго дня, я Шаталаєв Олександр звертаюсь до вас з проблемою, а саме; несанкціоноване сміттєзвалище на території ландшафного парку ”Лиса гора”. Прошу прийняти міри!!!!! Ліс легені планети!!!!

26.10.2017, 16:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.10.2017, 16:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця