Звернення № 1955

#1955 створено 18 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Волинська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.736479539126, 25.436168275774
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2017

В РОБОТІ

Було моє звернення #1656 від 3 Вересня 2017. Відповідь є, результатів нема. Крім будівельних відходів викидають звичайне побутове сміття - їдуть на своїх авто і з машин викидають. Для довідки - в цьому лісі мною знайдені червонокнижні види.

18.10.2017, 15:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2017, 15:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.11.2017, 10:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.11.2017, 14:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Підчас виїзду Лищенського сільського голови спільно із представниками робочої групи "Дня контролю" при Луцькій райдержадміністрації засмічення не виявлено так як, було прибрано членами садівничого товариства.


Документи:

Статус: Надано відповідь