Звернення № 1949

#1949 створено 17 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Валерія Лобановського, 115Б, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.407813, 30.50809
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2017

НЕ ВИКОНАНО

П'ять місяців тому під огорожею заводу оселилися 2 безпритульних, на сьогодні спостерігається хаотичне звалище яке постійно збільшується

17.10.2017, 16:42 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2017, 16:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.11.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено