Звернення № 1944

#1944 створено 17 Жовтня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Ярослава Мудрого, 15, Львів, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.841806340575, 24.010133631527
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Листопада 2017

В РОБОТІ

Доброго дня. Ми мешканці будинку на вул. Я.Мудрого 15. Можливо це і не зовсім ваша компетенція, але ми вже не знаємо куди звертатися, якщо гаряча лінія міста #1580 не допомагає абсолютно ніяк. І наш двір перетворився на сміттєзвалище( побутові відходи,які туди здогадувалися викидати деякі сусіди, вже слава богу забрали)

Ситуація наступна : в червні ЛКП, разом з однією квартирою затіяли ремонтні роботи біля цієї квартира (зв’язані з фундаментом) в результаті після ЛКП лишилася гора сміття, яку та квартира вирішила доповнити.
ЛКП повідомив, що нічого вивозити не збирається, але вперто нараховує оплату за прибирання подвір’я за всі ці місяці. А цього місяця навіть збільшив її. Гаряча лінія сказала, що нічим не допоможе, все що вони можуть сказати ”заявка на контролі”, а робити то звісно ніхто не буде, щоб ми собі зверталися куди хочемо ще, бо якщо раптом хтось надумає вивезти мені подзвонять.

Вивозити чуже сміття самостійно, власним коштом, не збираюся, тим більше щомісяця оплачую немалі гроші за міфічне прибирання від ЛКП Граніт.

17.10.2017, 14:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.10.2017, 14:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2017, 09:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.11.2017, 09:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації надає лист Залізничної районної адміністрації №32-5666 від 27.10.17 щодо вжиття заходів по ліквідації засмічення.

Статус: Надано відповідь