Звернення № 1922

#1922 створено 10 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Козака Бабури, 6, Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.814045560192, 35.033762399107
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

В РОБОТІ

Мусорная свалка на территории ЗАПОРОЖСКИЙ СТРОИТЕЛЬНЫЙ ЦЕНТР ПРОФТЕХОБРАЗОВАНИЯ, бывшее ПТУ N 31

10.10.2017, 15:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 15:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.10.2017, 08:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні