Звернення № 1919

#1919 створено 10 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Набережна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.440456, 30.561043
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

В РОБОТІ

Доброго дня, я, Ігнатюк Юрій Миколайович, громадянин України та житель Києва, хочу звернути вашу увагу на дуже забруднені береги річки Дніпро, а саме біля станції метро "Дніпро". Де ми можемо спостерігати величезні купи сміття, серед яких пластикові та скляні пляшки, різні обгортки та пакування, багато пінопласту а також різні дерев'яні загородження які були просто зломані та викинуті. Я благаю вас прийняти міри що до усунення цього "свинства", повідомити організації які повинні цим займатися. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!

10.10.2017, 11:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 11:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.11.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

11.12.2017, 16:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.12.2017, 16:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

У виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) розглянуто Ваше звернення, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України листом від 10.10.2017 № 1919-ЗГ/ЕКМ щодо виявленого стихійного смітгєзвалища за координатами 50.432934,30.563663 у Печерському районі міста Києва. За результатами розгляду питання інформуємо.

На сьогодні робітники комунальних підприємств Печерського району виконали роботи з санітарної очистки території за зазначеними координатами (станція метрополітену «Дніпро»), Територія знаходиться в належному санітарному стані (фотофіксація додаються).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника