Звернення № 1913

#1913 створено 10 Жовтня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Черкаська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.514021418314, 31.462651379406
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

ВИКОНАНО

стихійне сміттєзвалище на узліссі біля шляху з Сахнівки на Кумейки

10.10.2017, 11:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 11:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.11.2017, 15:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.11.2017, 15:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розгянуто звернення гр. Гуріненко Л. Я. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області та Державній екологічній інспекції в області. Також копію звернення було направлено до органів місцевого самоврядування для вжиття заходів в межах повноважен


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.11.2017, 18:36 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником