Звернення № 1912

#1912 створено 10 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.488522, 31.156661
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

В РОБОТІ

Звалище сміття на краю лісового масиву поряд з с.Льгов.

10.10.2017, 15:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 15:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.11.2017, 08:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.11.2017, 08:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 10.10.2017 за №1912 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Чернігівської райдержадміністрації, сміттєзвалище, вказане у Вашому зверненні, є паспортизованим місцем видалення відходів та внесене до обласного реєстру місць видалення відходів 03.08.2006 за №158.
20.10.2017 на засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами Чернігівської райдержадміністрації Михайло-Коцюбинську селищну раду зобов'язано вжити заходи по упорядкуванню офіційного сміттєзвалища с. Льгів.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 01.11.2017р. №02-22/55-С) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь