Звернення № 1911

#1911 створено 10 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: міст Південний, 4/1, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.398159, 30.568041
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

В РОБОТІ

Вдоль ЮЖНОГО Моста свалка продолжается!!!

10.10.2017, 15:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 15:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця