Звернення № 1910

#1910 створено 10 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Червоноармійська, Антонівка, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.674936250359, 32.740214020014
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

В РОБОТІ

Добрий вечір, я раніше зверталася до вас з приводу засмічення берега Дніпра в смт. Антонівка. Сьогодні знову стала свідком того, як нахабно це триває. Водій КАМАЗа вт9594ав який висипав сміття сказав, що він людина подневольний - мовляв сказали висипати, він і висипає. А сказав йому це зробити, як він сам зізнався, голова селищної ради І. І. Семенчев. Наші місцеві органи судячи з того, що відбувається нічого не роблять аби припинити цей безлад. Скільки вже можна це терпіти? Скільки ще буде продовжуватися так зване ”укріплення берега”? Посілання на відео додаються:
https://www.youtube.com/watch?v=60ym7gxVJfE&t=2s
https://www.youtube.com/watch?v=nbfNrU3EYRg
https://www.youtube.com/watch?v=dZ7C6nu-2vw
https://www.youtube.com/watch?v=aVRKf11vbas
https://www.youtube.com/watch?v=rfwEU9YG8Fc

10.10.2017, 16:38 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 16:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця