Звернення № 1909

#1909 створено 10 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Автошлях Т 1016, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.33582, 30.74536
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

В РОБОТІ

Стихійне звалище на краю лісу. В молодняку

10.10.2017, 11:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 11:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.10.2017, 11:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.11.2017, 11:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Нестуля В.І. від 10.10.2017 № 1908; 1909; 1907-ЗГ/ЕКМ, щодо стихійного сміттєзвалища за координатами 50.33708,30.74934; 50.33582,30.74536; 50.33689,30.7463 та повідомляє.
Бориспільська райдержадміністрація Київської області (лист від 23.10.2017 № 48/07-58-126) повідомляє, що райдержадміністрацією була проведена робота по встановленню місця розташування сміттєзвалищ за наданими у зверненні координатами, за результатами якої встановлено, що сміттєзвалища розташовані в адміністративних межах Вишеньківської сільської ради (поза межами населеного пункту).
Також, райдержадміністрація письмово звернулась до Головного управління Держгеокадастру у Київській області про надання інформації щодо власника зазначеної земельної ділянки.
В свою чергу, Департаментом направлено лист до Державної екологічної інспекції у Київській області для вирішення даного питання, з метою здійснення державного нагляду (контроль) за додержанням підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності і господарювання, громадянами України вимог природоохоронного законодавства


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.12.2017, 12:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Державною екологічною інспекцією в Київській області направлено лист до Бориспільської РДА.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника