Звернення № 1906

#1906 створено 10 Жовтня 2017

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Симоненка, 113А, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.5226086358, 30.784353761264
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

В РОБОТІ

Стихійне звалище будівельного сміття

10.10.2017, 15:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 15:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.10.2017, 16:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.11.2017, 10:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Ковби М.М. від 10.10.2017 № 1906-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища за координатами 50.5226086358,30.784353761264 та повідомляє.
Броварська міська рада Київської області (лист від 24.10.2017 № 9-7-3234) повідомляє, що працівниками спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста було обстежено земельну ділянку де розташоване звалище будівельних відходів. В результаті перевірки встановлено, що дана земельна ділянка перебуває в оренді ТОВ «Броварський заводобудівельний комбінат» (07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Київська, 265, оф.1).
Тому, виконавчому директору ТОВ «БЗБК» направлено лист з вимогою провести прибирання зазначеної території та вивезти будівельне сміття.

Статус: Надано відповідь