Звернення № 1905

#1905 створено 10 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Куп'янськ, Харківська область, Україна, 63700
Координати сміттєзвалища: 49.725501, 37.635147
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Листопада 2017

ВИКОНАНО

Ще одне сміттєзвалище в межах міста Купянськ в районе Цукрощаводу

10.10.2017, 11:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.10.2017, 11:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.10.2017, 12:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.10.2017, 12:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища в м. Куп’янськ (район Цукрозаводу) Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.10.2017, 14:49 Спростування виконання Заявником.

Отримання листа від ХОДА підтверджую. Але сміття на місці і ніхто у купянську нічого не робить з ним!

Статус: Відхилено Заявником

03.11.2017, 14:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Згідно з отриманою Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації, вказане у Вашому зверненні сміттєзвалище станом на 02.11.2017 ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

04.11.2017, 05:54 Спростування виконання Заявником.

Неправда. Смяття на місці. Я особисто 02.11.2017 року був на вказаних територіях - вони в смітті. Прошу залучати мене до перевірок та надавати відповіді на підставах заходів Держпродспоживслужби та Екоінспекції, а не стркутур, що допускають порушення законодавства та входять до місцевої влади.

Статус: Відхилено Заявником

23.11.2017, 11:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) додатково розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища в м. Куп’янськ (район Цукрозаводу) Харківської області, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України.
Згідно з інформацією Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради, за вказаними Вами координатами було виявлено незначне накопичення відходів поруч з контейнерним майданчиком. Господарською групою Житлово-комунального підприємства № 1 Куп’янської міської ради в повному обсязі ліквідовано виявлене несанкціоноване сміттєзвалище.
Інформація щодо вжитих Державною екологічною інспекцією у Харківській області заходів реагування додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.11.2017, 06:21 Підтвердження виконання Заявником.

Підтверджую ліквідацію звалки. Але не розумію, що означає ”незначне накопичення відходів”. Підскажіть, будь ласка, в якому документі надається градація накопичення відходів? Це робиться за площами накопичення або за видами відходів? Або це думка Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради чи Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації? Дуже прошу розяснень.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником