Звернення № 1899

#1899 створено 6 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Стефаника, 88А, Чернівці, Чернівецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.369474, 25.987198
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Листопада 2017

В РОБОТІ

Захаращення р. Мошків

06.10.2017, 12:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.10.2017, 12:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця