Звернення № 1893

#1893 створено 6 Жовтня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лаврська, 25К73, Київ, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.432934, 30.563663
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 5 Листопада 2017

В РОБОТІ

уберите мусор , пожалуйста

06.10.2017, 12:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.10.2017, 12:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця