Звернення № 1842

#1842 створено 29 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Чернишевського, 47, Чернівці, Чернівецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.302253, 25.91715
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Жовтня 2017

В РОБОТІ

канал. стоки117

29.09.2017, 09:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.09.2017, 09:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця