Звернення № 1804

#1804 створено 29 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Самаркандська вулиця, 1А, Чернівці, Чернівецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.287978, 25.924767
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Жовтня 2017

В РОБОТІ

канал. стоки. 56

29.09.2017, 09:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.09.2017, 09:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця