Звернення № 1773

#1773 створено 29 Вересня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ковельська, 9Л, Чернівці, Чернівецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.273915, 25.918977
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Жовтня 2017

В РОБОТІ

несанкціонов злив

29.09.2017, 09:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.09.2017, 09:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.10.2017, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

28.03.2018, 17:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.03.2018, 17:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника